Ankara Hosting - Hazır Site  Satılık

Arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmek için , içinde anahtar kelimeler geçen alan adları seçmelisiniz.

Örneğin, Ankara'da Pansiyon işi yapan bir işletmeniz var ve “ankara pansiyon"  kelimesi aramasında yükselmek istiyorsunuz. Eğer bir firma bu kelime aramasında başarılı olmak istiyorsa ankarapansiyon.com ya da ankarapansiyon.net  gibi bir alan adı tercihi yapmalıdır. Bu nedenle pek çok sektörde bu tarz alan adları alınmış durumdadır ve eğer bu şekilde bir tercihiniz olacaksa bir an önce karar vermeniz gerekmektedir.

Gördüğünüz site ve alan adı tüm haklarıyla satılıktır. Detay bilgi >>

 

 

 
 


Personel

Ahmet Örnek

Baharat, bitkilerin kök, yaprak, tohum gibi kısımlarının bazen olduğu gibi tazeyken, bazen de kurutulup, toz haline getirilip, ufalanıp veya benzeri kimi işlemlerden geçirilip, muhafaza edilip

YORUM EKLEYİN


Sayfa Yorumları

Osman Bolulu
2014-08-27 08:06:14
Osman Bolulu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus mattis nisi sed turpis mattis a ornaire nisl iaculis

Yeni Türkü
2014-08-21 10:49:20
Yeni Türkü

Has mandated that all ICANN accredited registrars begin verifying the WHOIS contact information for all new domain registrations and Registrant contact modifications.

Özdemir Erdoğan
2014-07-18 10:28:47
Özdemir Erdoğan

SEO : Arama motoru dostu site. Sayfa isimleri otomatik olarak html çevrilir.rnBu da Google tarafından kolay bulunup indekslenmenizi sağlarrnSite şablonu üzerinde değişiklik yapılmaz. (Başlıklar hariç)rnGoogle tanıtımları, danışmanlık hizmeti ücretsiz yapılır.